Wynajem busa na wesele – kompleksowa obsługa ceremonii

Wynajem busa na wesele to usługa, którą każdorazowo szyjemy na przysłowiową miarę dostosowując zakres usług transportowych do potrzeb i oczekiwań Klienta, a także specyfiki obsługiwanej ceremonii. W ten sposób dostarczamy Państwu usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o komfort, wygodę i bezpieczeństwo pasażerów na każdym etapie podróży – w drodze na i z ceremonii.

Do Państwa dyspozycji oddajemy flotę busów ośmioosobowych o wysokim standardzie przystosowanych do świadczenia usług typu VIP. Każdy nasz bus na wesele to pojazd niezwykle wygodny i bezpieczny, a zarazem przestronny. Nasi pasażerowie w szczególności cenią sobie przestrzeń w kabinie, która pozwala na swobodne wyciągnięcie nóg i relaks podczas podróży. Ponadto nasze busy doskonale się prezentują, są wyposażone w klimatyzację oraz bezprzewodowy Internet, który umili nawet najdłuższą podróż.

Wynajem busa na wesele z kierowcą

W trosce o Państwa komfort oraz bezpieczeństwo pasażerów busy na wesele zawsze oferujemy z kierowcą. Nasi kierowcy to licencjonowani specjaliści odznaczający się wysoką kulturą osobistą oraz bardzo dobrą prezencją. Dzięki temu doskonale wpisują się w kontekst ceremonii. Nienagannie ubrani, szarmanccy i przestrzegający zasad savoir vivre sprawią, że goście weselni poczują się wyjątkowo, a transport gości niezależnie od destynacji odbędzie się bez najmniejszych problemów.

Klientów poszukujących kompleksowej obsługi transportowej przyjęcia weselnego zachęcamy do kontaktu. Marka Wawabus od lat z sukcesami obsługuje przyjęcia weselne organizowane na terenie miasta Warszawa, w jego bezpośrednim sąsiedztwie, a także w innych lokalizacjach. Zapewniamy luksusowy i bezpieczny przejazd gości na uroczystość weselną, jednocześnie oddając samochód z kierowcą do dyspozycji Młodej Pary. Dzięki temu możecie Państwo w każdej chwili zapewnić gościom bezpieczny transport do domu, jak również sami skorzystać z przewozu np. na plan sesji zdjęciowej.

Wynajem busa na ślub i wesele - przykładowy zakres usługi

Każda ceremonia jest inna i potrzebuje innej oprawy, dlatego zakres oraz zasięg usługi za każdym razem ustalamy indywidualnie. Dzięki temu usługa transportowa może obejmować odbiór gości z domu oraz ich dowóz na ceremonię (do kościoła, urzędu, innego miejsca), a także transfer z miejsca ceremonii do miejsca organizacji przyjęcia. Po zakończonym przyjęciu w ramach usługi wynajmu busa na wesele zapewniamy bezpieczny transport gości do domów lub wskazanego hotelu.

Sprawdź też: Bus 8 osób Warszawa, Bus transfer lotnisko Chopina, Bus mercedes, Bus na wesele, Taxi bus Szofer Warszawa

Podróżuj wygodnie,
komfortowo
i bezpiecznie
dokąd tylko chcesz!

Kontakt

Projekt i wykonanie Design Partners.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

phone icon