Bus Mercedes z kierowcą – Warszawa, województwo mazowieckie, cała Polska

Podróż z klasą? Niezależnie od tego czy planujesz podróż służbową czy wyjazd na upragniony weekend z rodziną możesz dotrzeć do celu podróży z klasą. Wygodnym i przestronnym busem Mercedes prowadzonym pewną ręką licencjonowanego kierowcy, który zawiezie Cię od wskazany adres, a po zakończonym pobycie odwiezie do domu. Takie usługi oferujemy w Wawabus – profesjonalnej firmie transportowej specjalizującej się w realizacji komfortowych i bezpiecznych przewozów osobowych na terenie miasta Warszawa, województwa mazowieckiego i całej Polski.

Bus Mercedes z kierowcą to dogodne rozwiązanie dla klientów prywatnych i biznesowych podróżujących w niewielkich grupach, do 8 osób. Wynajmując busa w raz z kierowcą cała grupa może wygodnie i bezpiecznie podróżować jednym pojazdem, co stwarza okazję do pracy, integracji oraz wspólnego relaksu – to, na jakich aktywnościach upłynie nam podróż zależy w dużej mierze od jej celu.

Korzyści z wynajęcia samochodu z kierowcą

Idea oferowania samochodów z obsługą kierowcy towarzyszy naszej firmie od początku jej działalności. To przede wszystkim efekt świadomego projektowania usług, które mają być kompleksowe i w pełni odpowiadać na potrzeby klientów, jednocześnie zapewniając wysoki standard obsługi niezależnie od liczby pokonanych kilometrów. Obok powierzania Państwa transferów licencjonowanym kierowcom wyróżniającym się wysoką kulturą osobistą oraz znajomością języków obcych, wysoki standard usług uzyskujemy poprzez precyzyjny dobór floty Wawabus, na którą składają się także busy marki Mercedes. Klientom zainteresowanym możliwością wynajmu busa z kierowcą polecamy bus Mercedes Vito. Pojazd oferuje Państwu wszelkie udogodnienia – wygodne fotele, klimatyzację, dostęp do bezprzewodowego Internetu, przestronne wnętrze, w którym każdy z pasażerów będzie miał wystarczająco dużo miejsca, żeby zrelaksować się podczas podróży.

Bus Mercedes z kierowcą pozostaje do Państwa dyspozycji na trasach w obrębie miasta Warszawa, jak również całego województwa mazowieckiego i kraju.

Sprawdź też: Bus 8 osób Warszawa, Bus transfer lotnisko Chopina, Bus mercedes, Bus na wesele, Taxi bus Szofer Warszawa

Podróżuj wygodnie,
komfortowo
i bezpiecznie
dokąd tylko chcesz!

Kontakt

Projekt i wykonanie Design Partners.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

phone icon