Dokąd
chcesz się
dziś wybrać?

Zadbamy by Twoja podróż
była bezpieczna i komfortowa.

Taxi Bus - Warszawa

W ostatnim czasie przejazdy wieloosobowe stały się bardzo popularne. Dzieje się tak, ponieważ to niezwykle wygodna forma transportu przeznaczona dla licznej grupy osób. Wawabus spełniając oczekiwania Klientów oferuje w pełni nowoczesne i komfortowe usługi transportowe w formie Taxi Bus na terenie Warszawy i okolic. Wieloosobowe Taxi Busy, w tym mieszczące 8 pasażerów i więcej, zabiorą podróżujących w dowolne miejsce w Warszawie i na jej obrzeżach, o każdej porze. Natomiast dzięki usłudze Van Taxi Warszawa realizujemy transfery grup wieloosobowych nie tylko w obrębie miasta i okolicy, ale również do innych lokacji na terenie całego województwa.

Taxi Bus - Mercedes

Dbając o wszelkie standardy zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług, dlatego w trosce o najlepsze warunki podróży i wygodę dbamy, aby w skład naszej floty wchodziły nowoczesne i wygodne samochody. Dysponujemy busami marki Mercedes, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa i słyną z nowoczesnych i komfortowych rozwiązań. Busy Mercedes posiadają wygodne siedzenia i są wyposażone w klimatyzację, co zwiększa komfort pasażerów podczas jazdy.

Taxi Bus Mercedes z pewnością sprawi, że podróż przebiegnie szybko i wygodnie.

Taxi Bus - oferta zamówienia kilkuosobowego busa

Taxi Busy w Warszawie są popularnym rozwiązaniem transportowym wśród Klientów korzystających z nocnych uroków miasta. Jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, dlatego jeśli wspólnie z paczką znajomych planujecie wybierać się do baru czy też klubu, zamówicie przejazd Taxi Bus. Bez konieczności zamawiania dwóch osobnych taksówek wszyscy uczestnicy imprezy będą mogli wspólnie trafić w zupełnie nowe miejsce docelowe. Wystarczy wezwać Taxi Bus.

Klienci niejednokrotnie zamawiają także wieloosobowego busa w sytuacji różnego rodzaju zorganizowanych imprez okolicznościowych, takich jak urodziny czy wieczór kawalerski oraz wszelkiego rodzaju eventów.

VIP Taxi Bus

W sytuacji, w której Van Taxi Warszawa to usługa, która nie spełnia w pełni oczekiwań Klientów oferujemy VIP Taxi Bus. VIP Taxi Bus to komfortowe transfery wieloosobowe, które realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnej floty luksusowych pojazdów. Od obsługi transferów VIP Taxi Bus wyznaczamy doświadczonych kierowców o wysokiej kulturze osobistej i doskonałych umiejętnościach.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Świadczymy kursy na terenie Warszawy oraz w przyległych gminach. Jesteśmy elastyczny pod względem rozliczeń i chętnie podejmiemy się niestandardowych zleceń.

Nie zwlekaj i zamów Taxi Bus! Zadbamy by Twoja podróż była bezpieczna i jednocześnie komfortowa.

Sprawdź też: Bus 8 osób Warszawa, Bus transfer lotnisko Chopina, Bus mercedes, Bus na wesele, Taxi bus

wawabus busy warszawa

Podróżuj wygodnie,
komfortowo
i bezpiecznie
dokąd tylko chcesz!

Kontakt

Projekt i wykonanie Design Partners.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

phone icon